KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Anadolu’nun bereketli topraklarından aldığımız ilhamla çıktık yola ve doğanın doğal haline döndük yüzümüzü… Organik tarım arazilerimizde, organik tarıma kayıtlı hayvanlarımızla, hilesiz, katkısız, tamamı organik ürünlerimizi ÖNCE İNSAN felsefesiyle, büyük bir titizlikle üretiyoruz. 

VİZYON

Organik ve doğal ürünler pazarında yenilikleri, kaliteli ve sağlıklı ürünleriyle fark ve tercih edilen, lider global bir marka olmaktır.

MİSYON

Doğal yaşamın ve kalitenin ayrıcalık değil hak olduğu düşüncesiyle, tüm faaliyetlerimizde önce insan anlayışla hareket etmektir.

DEĞERLERİMİZ

İnsan

Merkezimizde önce insan vardır. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz tüm paydaşlarımız bizi biz yapan güçtür.

Güven

Kendi içimizde ve tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde güven esastır.  Bu nedenle güvenin varlığı ve kalıcılığı bizim için son derece önemlidir.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin, ihtiyaç ve beklentilerinin yanı sıra organik ve doğal ürünlerimizle sağlıklı bir yaşama katkı sunmak önceliğimizdir. 

“Bu nedenle işimiz tutkumuzdur.”

Yenilik ve Değişim

Sürdürülebilir işin, farklılık ve yeniliklere açık olmak, ve değişimi sürekli kılmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle her daim yeniliklerin kararlı takipçiyiz.

Rekabetçilik

Özellikle ülkemizde ve dünyada sağlıklı insan, sağlıklı yaşam düşüncesiyle yeni yeni gelişmekte olan Organik ürünler pazarında kalitenin rekabet ile artacağı inancıyla; sektörün gelişimine, pazarın büyümesine katkı sağlayacak rakiplerin olmasını arzu eder ve rakiplerimizi yakından takip ederiz.